Recitační soutěž

9.2.2008

Recitační soutěž

Dne 7. 2. 2008 proběhlo školní kolo recitační soutěže 3. a 4. kategorie. Celkem se zúčastnilo 13 žáků. Ve 3. kategorii - žáci šestých a sedmých tříd - bylo zastoupeno 7 žáků. Ve 4. kategorii - žáci osmých a devátých tříd - pouze šest. Všechny přednesené básničky se porotě velmi líbily a bylo obtížné vybrat ty opravdu nej. . . Poněvadž všichni vyhrát nemohou, byla pro všechny připravena alespoň sladká odměna.
Ve 3. kategorii zvítězila Iveta Josková - 7. třída, 2. místo patří Ladě Dymáčkové ze 6. třídy a 3. místo si vyrecitovala Barbora Matulová ze šesté třídy.
Ve 4. kategorii zvítězila Hana Jandová, druhá byla Anna Kadlecová a třetí Kristýna Němcová.
Všem recitátorům děkujeme za příjemně strávené odpoledne a postupujícím do okrskového kola budeme držet palce.

Za porotu Mgr. Monika Henychová a Mgr. Petra Polívková

účastníci recitace    porota neměla jednoduché rozhodování

vítězky 4. kategorie