Pyžamový turnaj smíšených družstev 2014

  6.2.2014
Ve čtvrtek 30. ledna se odehrál další ročník pyžamového turnaje smíšených družstev ve florbale. Nezklamal opravdu nikdo a všichni dorazili v pyžamu. Soutěžilo se ve dvou skupinách.

Ve čtvrtek 30. ledna se odehrál další ročník pyžamového turnaje smíšených družstev ve florbale. Nezklamal opravdu nikdo a všichni dorazili v pyžamu. Soutěžilo se ve dvou skupinách. Turnaje se zúčastnilo 27 hráčů rozdělených do 9 týmů. Zápasy byly velmi vyrovnané. Všichni bojovali s velkým nasazením, přesto vyhrát může jen jeden. Ve skupině A se to podařilo týmu s názvem Mimoni ve složení Novotná Denisa, Kučerová Eliška, Wasserbauer Michal. Ve skupině B měly stejný počet bodů dva týmy a to Matrix (Strašil Michal, Dymáček Filip, Dymáčková Anna) a Kebab (Žižková Lucie, Kavalírová Alžběta, Pečenka Lukáš). Po celou dobu turnaje byli v brance Soukup Pavel a Veselský Vojta. Spravedlivě zápasy pískal Čermák Jan. Čas měřil Říha Václav a Křesťanová Tereza. Všichni účastníci obdrželi za svou snahu malou sladkou odměnu. 

Ing. Ivana Tomková  

Pyžamový turnaj smíšených družstev Pyžamový turnaj smíšených družstev