Pyžamový turnaj smíšených družstev 2012

  20.12.2012
15. prosince 2012 se uskutečnil již třetí ročník Pyžamového turnaje smíšených družstev. Zúčastnilo se celkem devět tříčlenných týmů.

15. prosince 2012 se uskutečnil již třetí ročník Pyžamového turnaje smíšených družstev. Zúčastnilo se celkem devět tříčlenných týmů. Vyhrálo družstvo s názvem Rastamani ve složení Gloza Gábin, Kubík Patrik (Hájková Simona se pro nemoc nemohla zúčastnit). Všechny týmy se snažily a musím ocenit jejich bojovnost a odvahu hrát i proti starším a zkušenějším hráčům. Doufám, že se všichni bavili a užili si celý turnaj.
Všem florbalistům přeji mnoho sportovních úspěchů v novém roce 2013.


Rozhodčí: Hudec Vojtěch

Brankaři: Pečenka Lukáš, Čermák Jan

Organizátoři: Machovcová Martina, Nepovím Filip, Doležal Lukáš

Ing. Ivana Tomková  

Pyžamový turnaj ve florbale  Pyžamový turnaj ve florbale

Pyžamový turnaj ve florbale  Pyžamový turnaj ve florbale