Pyžamový turnaj smíšených družstev 2011

  19.12.2011

Pyžamový turnaj smíšených družstev

Netradiční zakončení sportovního florbalového roku se uskutečnilo 16. 12. 2011. V prostorách základní školy se uskutečnil turnaj smíšených družstev. Letos se turnaje zúčastnilo celkem osm týmů. Hrálo se ve dvou skupinách. V první skupině 6. a 7. třída zvítězil tým pod názvem Čerti ve složení Andrea Kazdová, Luboš Doležal, Libor Mrštík. Druhou skupinu vyhrál tým s názvem Blázni - Martina Sigmundová, Lukáš Čejka, Pavel Jaroš. I ostatní družstva se snažila a podala obdivuhodný výkon a to i přesto, že měla trochu netradiční oblečení - pyžama. Turnaj řídili hlavní rozhodčí Gabriel Gloza, Martin Holas. Aleš Sobotka a Lukáš Pečenka to jsou naši stateční brankaři.
Všem zúčastněným gratuluji a přeji mnoho úspěchů v novém roce 2012.

Ing. Ivana Tomková

                         Pyžamový turnaj smíšených družstev ve florbale