Pyžamový turnaj 8. 12. 2017

  14.12.2017
Mezi oblíbené sporty na naší škole patří florbal. Sportovci z florbalového oddílu se již tradičně před Vánoci účastní Pyžamového turnaje...

Mezi oblíbené sporty na naší škole patří florbal. Sportovci z florbalového oddílu se již tradičně před Vánoci účastní Pyžamového turnaje.  Soutěží mezi sebou týmy ve složení dvě děvčata a jeden chlapec. Všichni se snažili, aby dosáhli co nejlepšího výsledku, ale i přesto může vyhrát jen jeden. V kategorii I. stupeň vyhrál tým ve složení Virglová Barbora, Bencová Sofie a Čermák Marek. V kategorii II. stupeň si první místo vybojoval tým ve složení Culková Pavlína, Málková Zuzana, Sýkora Michal. Doufám, že se všichni bavili a užili si celý turnaj.  Za svou snahu obdrželi na závěr malou sladkou odměnu.
Všem florbalistům přeji mnoho sportovních úspěchů v novém roce 2018.

Ing. Ivana Tomková