Pythagoriáda – okresní kolo 2019

  30.5.2019
Ve dnech 27. a 28. května se nejlepší řešitelé školního kola zúčastnili kola okresního v Havlíčkově Brodě. Nejlépe se dařilo Michalovi Zrzavému z 6. třídy, který se s 10 body z 15 možných stal úspěšným řešitelem ...

Ve dnech 27. a 28. května se nejlepší řešitelé školního kola zúčastnili kola okresního v Havlíčkově Brodě. Nejlépe se dařilo Michalovi Zrzavému z 6. třídy, který se s 10 body z 15 možných stal úspěšným řešitelem a obsadil 7. místo. Sedmou třídu reprezentoval Vojtěch Dohnal,  který se sedmi body obsadil 14. místo. Šest bodů získali ve svých kategoriích Roman Brychnáč z 5. třídy a René Vašek z 8. třídy, což stačilo Romanovi na 13. místo a Renkovi na 10. místo.
Všem čtyřem chlapcům gratulujeme.

  Mgr. Jitka Kadlecová, Mgr. Eva Janáčková