První školní den - 4. 9. 2023

  5.9.2023
V pondělí 4. září se na naší škole rozběhl další školní rok. Tedy další školní rok to byl pro 2. – 9. ročník. Pro prvňáčky to byl školní rok úplně první...

V pondělí 4. září se na naší škole rozběhl další školní rok. Tedy další školní rok to byl pro 2. – 9. ročník. Pro prvňáčky to byl školní rok úplně první. Děti přišly do krásné nové třídy, jejich aktovky také voněly novotou a také jejich dojmy byly úplně nové. Přivítala je jejich třídní učitelka Hana Štědronská a pan ředitel Jiří Šikl a s knížkami o kocourku Modroočkovi pro každého z nich si jejich první den nenechal ujít ani pan starosta Otto Kohout. Na děti čekaly na lavicích balíčky, baťůžky a hromádky s různými pomůckami nebo reflexními prvky od obce, kraje, policie ČR nebo firmy Bovys, od které budou děti dostávat v průběhu roku také vitamíny. Všechno potřebné tedy noví žáčci rozhodně mají a teď už jim jen přejeme, aby jim ty rozzářené oči zůstaly až do 9. ročníku…

Mgr. Hana Štědronská