První školní den

1.9.2020

Letošní školní rok začal díky mimořádným opatřením poněkud netradičně pro všechny žáky i učitele, ale nejvíce byl ovlivněn první školní den prvňáčků. Pan ředitel Mgr. Jiří Šikl, pan starosta Mgr. Otto Kohout a paní učitelka třídní Mgr. Hana Štědronská, uvítali prvňáčky a jejich rodiče tentokrát v tělocvičně. Děti si převzaly učebnice od paní učitelky a krásné knížky od pana starosty, rodiče si vyslechli potřebné instrukce a odvedli si své školáky zase domů. Od zítřka již všech 16 prvňáčků, 8 dívek a 8 chlapců, přijdou do školy bez rodičů a my jim přejeme hodně štěstí.

Mgr. Hana Štědronská