První pomoc do škol – projekt

  10.6.2024
7. června v 8. třídě proběhl výukový program se záchranáři z Chotěboře ...

Sami žáci tuto akci hodnotili takto:

„Záchranáři nám ukazovali první pomoc na videích a resuscitaci na figuríně. Zopakovali jsme si důležitá telefonní čísla IZS. Dozvěděli jsme se, kdo první přijede k nehodě, seznámili jsme se s aplikací Záchranka. Venku jsme si prohlédli plně vybavenou sanitku.“

David Hamerský

„V pátek 7. června k nám zavítali záchranáři z Chotěboře. Jejich prezentace bylo takové opakování a shrnutí toho, co jsme již věděli. Mohli jsme si vyzkoušet resuscitaci na figuríně. Venku jsme prohlédli vybavení sanitky a některé věci  jsme si mohli zkusit. Moc se mi to líbilo.“

Jindřich Šlerka

„V pátek 7. 6. k nám přijela záchranka. Zopakovali jsme si důležitá telefonní čísla, zkusili resuscitaci, hlédli jsme videa z dopravních nehod automobilů a motorkářů. Na závěr jsme si prohlédli sanitku. Celá přednáška byla velice poučná a zajímavá.“

Andrea Kunzová