Projekt Krokus – pro žáky 8. a 9. třídy

  7.9.2018
Židovské muzeum Praha – Oddělení pro vzdělávání a kulturu opět vyhlásilo Projekt Krokus...

Židovské muzeum Praha – Oddělení pro vzdělávání a kulturu opět vyhlásilo Projekt Krokus. Tento projekt běží již několik let na školách nejen v Irsku, ale po celém světě a každoročně se do něj zapojují další a další školy. Irská organizace HETI ve spolupráci s Židovským muzeem v Praze školám zdarma poskytne 50 ks cibulek žlutých krokusů, které účastníci projektu na podzim zasadí jako připomínku jednoho a půl milionu židovských dětí a tisíců dalších dětí, jenž zemřely během šoa. Účast na projektu je bezplatná.
I naše škola se každoročně zapojuje, letos si zasází cibulky krokusů žáci 8. a 9. třídy.

                                   Mgr. Monika Henychová