Přírodovědné klání - Gymnázium Chotěboř

  18.10.2021
V pátek 8. října se zúčastnilo naše družstvo ve složení Kristýna Kohoutová, Romana Málková, Jan Šulc a Michal Zrzavý soutěže „Přírodovědné klání na gymnáziu v Chotěboři“...

V pátek 8. října se zúčastnilo naše družstvo ve složení Kristýna Kohoutová, Romana Málková, Jan Šulc a Michal Zrzavý soutěže „Přírodovědné klání na gymnáziu v Chotěboři“. Celkem plnili žáci osm úkolů z oblasti matematiky, fyziky, chemie, přírodopisu, zeměpisu, informatiky a také si ověřili svoji fyzickou zdatnost v tělocvičně gymnázia. Počáteční nervozitu překonali s humorem sobě vlastním a soutěž si nakonec užili. Vybojovali si krásné 5. místo z dvanácti týmů a na vítězné družstvo ztratili pouhých pět bodů. Děkuji za pěknou reprezentaci naší školy a těším se na společnou účast v dalším roce.

Mgr. Klára Raurová