Přírodovědné klání 2018

  9.10.2018
Po loňské pauze se i družstvo naší školy zúčastnilo přírodovědné soutěže na Gymnáziu v Chotěboři...

Po loňské pauze se i družstvo naší školy zúčastnilo přírodovědné soutěže na Gymnáziu v Chotěboři. Zajímavé úkoly s přírodovědnou tématikou prověřily znalosti čtyř našich žáků v přírodopise, fyzice, chemii, zeměpise, ale i matematice nebo tělocviku. Veronika Balková, Jakub Kopecký, Honza Trávníček a Tomáš Hrůza z 9. třídy na začátku obdrželi zelená trička, ve kterých absolvovali celou trasu s úkoly. Poznávali přírodniny, plnili úkoly na školní zahradě a geoparku, sestavovali elektrické obvody apod. Na některém stanovišti se dařilo lépe, někde hůře. Mezi 11 družstvy se to naše vůbec neztratilo, a i když nedosáhlo na ceny pro 3 nejlepší, vedlo si velmi dobře a všichni jeho členové si zaslouží velikou pochvalu.

Mgr. Jitka Kadlecová