Přírodovědná soutěž 2023

  10.6.2023
Ve středu 7. 6. 2023 proběhlo, v krásném prostředí ekocentra Chaloupky v Horní Krupé, finálové kolo soutěže Máme rádi přírodu...

Ve středu 7. 6. 2023 proběhlo, v krásném prostředí ekocentra Chaloupky v Horní Krupé, finálové kolo soutěže Máme rádi přírodu. Na rozdíl od minulého ročníku nám letos přálo počasí a děti si naplno užily všechny zajímavé výzvy, které je čekaly na stezce, při poznávání rostlin a živočichů nebo při praktických úkolech v areálu Chaloupek. Mohly objevovat vodní živočichy v místním potoce, ochutnaly pražené placky připravené na kamnech nebo poznávaly naše ptactvo. Nechyběla ani možnost jen tak se proběhnout a pohrát si na zahradě. Domů jeli všichni unavení a spokojení zároveň, neboť celé klání pro nás skončilo velmi úspěšně díky Anežce Málkové a Jakubu Vašíčkovi, kteří obsadili krásné 1. místo v kategorii 4. třídy. Pochvala patří také Vendule Blablové a Antonínu Zrzavému za 3. třídu a Monice Zrzavé a Petru Čeplovi za 5. třídu. Budeme se těšit na další ročník soutěže a možnost obhájit skvělý výsledek!

Mgr. Marion Polívková