Přírodovědná soutěž 2022

  8.6.2022
V úterý 7. června 2022 se zúčastnili vybraní žáci 3. a 5. třídy přírodovědné soutěže „Máme rádi přírodu“, která proběhla v malebném ekocentru Chaloupky v Horní Krupé...

V úterý 7. června 2022 se zúčastnili vybraní žáci 3. a 5. třídy přírodovědné soutěže „Máme rádi přírodu“, která proběhla v malebném ekocentru Chaloupky v Horní Krupé. Děti plnily ve dvojicích řadu úkolů v terénu, poznávaly rostliny a pozůstatky živočichů, mohly si vyzkoušet pečení chlebánků a prozkoumávat místní zahradu. Průběh soutěže nezhatil ani vytrvalý déšť a naši účastníci výborně obstáli v konkurenci dalších devíti škol. Anežka Málková a Jakub Vašíček z 3. třídy skončili ve své kategorii na 2. místě. Marie Málková a Jan Losenický z 5. třídy obsadili vynikající 1. místo. Děti si vezly domů řadu skvělých zážitků, vítězové mnoho pěkných cen a všichni společně radost ze zajímavého dne stráveného v přírodě.

Mgr. Marion Polívková