Přírodovědná soutěž 28. 5. 2014

  1.6.2014
Ve středu 28. 5. 2014 se konala v Chotěboři soutěž „Máme rádi přírodu.“ Soutěž byla rozdělena do tří částí. Poznávání živočichů a rostlin, kvíz a plnění zajímavých úkolů v Geoparku u místního gymnázia.

Ve středu 28. 5. 2014 se konala v Chotěboři soutěž „Máme rádi přírodu.“ Soutěž byla rozdělena do tří částí. Poznávání živočichů a rostlin, kvíz a plnění zajímavých úkolů v Geoparku u místního gymnázia.

aZa naši školu se do soutěže přihlásilo šest žáků.

Tomáš Málek a Vlastislav Legát soutěžili v kategorii třetích tříd a umístili se na krásném druhém místě ze sedmi soutěžících dvojic. Čtvrtou třídu zastupovala Veronika Marie Balková a Tomáš Hrůza. Tato dvojice obsadila krásné páté místo z deseti zúčastněných dvojic. I naši zástupci pátých tříd Benedikt Coufal a Petr Kasal vybojovali svými znalostmi o přírodě druhé místo ze sedmi dvojic žáků. Benedikt Coufal získal ve své kategorii absolutní počet možných bodů v oblasti poznávání živočichů a rostlin.

Soutěž byla velmi dobře připravena a organizována a všem se líbila.  Dětem za úspěch v soutěži blahopřejeme a těšíme se, že se přihlásí i do dalšího ročníku v příštím roce.

Jana Votavová

 

Přírodovědná soutěž 28. 5. 2014 Chotěboř