Přírodovědná soutěž

11.6.2019
Ve středu 5. 6. 2019 se uskutečnila v přírodovědném areálu Chaloupky v Horní Krupé soutěž pro žáky základních škol Chotěbořska s názvem Máme rádi přírodu...

Ve středu 5. 6. 2019 se uskutečnila v přírodovědném  areálu Chaloupky v Horní Krupé soutěž pro žáky základních škol Chotěbořska s názvem Máme rádi přírodu.
Naši školu reprezentovala děvčata 4. ročníku Rosemarie Balková a Ludmila Málková. Žákyně sice nedosáhly na medailové umístění, ale i přesto jim patří velký dík za snahu, se kterou se na soutěž připravovaly.

Mgr. Kafková Helena

Na přírodovědné soutěži se mi líbilo. Úkoly jsme plnili ve dvojicích. Například jsme měli seřadit vývoj vážky ploské. Taky jsme poznávali živočichy a rostliny. Příští rok bych se ráda zúčastnila znovu.

Rosemarie Balková