Primírní prevence s okresním metodikem 2010

  22.2.2010

Primární prevence s okresním metodikem

19. února 2010 navštívil školu okresní metodik prevence pan Mokrejš. V 8. ročníku se zabýval právem a trestem. Seznámil žáky s přestupkem a trestním činem, s trestní činností násilnou a majetkovou.
Ve 4. ročníku žáci byli seznámeni s prací Policie ČR. Žáci si vyzkoušeli jak se zachovat v následujících modelových situacích: cizí člověk zvoní u dveří bytu a chce vpustit dovnitř, cizí lidé týrají zvíře, cizí člověk nabízí na ulici bonbóny, dva mladíci vytváří "grafity" na omítku, skupinka fotbalistů se potká s cizími fanoušky, názorná ukázka silniční kontroly a simulace dopravní nehody cyklisty-osoba v bezvědomí.

Mgr. Alena Bencová

primární prevence s okresním metodikem  primární prevence s okresním metodikem

další fotografie zde