Prezentace SPŠS Havlíčkův Brod pro žáky 9. ročníku – 16. 9. 2015

  18.9.2015
Dne 16. září 2015 nás navštívili zástupci Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Bechyně z Havlíčkova Brodu, aby představili výše jmenovanou školu našim žákům v 9. ročníku.

Dne 16. září 2015 nás navštívili zástupci Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Bechyně z Havlíčkova Brodu, aby představili výše jmenovanou školu našim žákům v 9. ročníku. Tohoto úkolu se letos zhostili dva absolventi školy – slečna Doskočilová a pan Šrámek a též náš bývalý žák a současný student 2. ročníku stavební školy – Miloš Losenický. Svoji prezentací na interaktivní tabuli i vlastními zážitky zmapovali školu od prvních dnů až po maturitu. Představili též tradiční, ale i nově otevřené obory, které bude tato střední škola nabízet.
Děkujeme za příjemné setkání.

Mgr. Dana Kazdová