Prezentace SPŠS Havlíčkův Brod pro žáky 9. ročníku - 11. 9. 2014

  11.9.2014
Dne 11. září 2014 zavítali do naší školy zástupci Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Bechyně v Havlíčkově Brodě. Žákům 9. ročníku představili a přiblížili studium na této škole.

Dne 11. září 2014 zavítali do naší školy zástupci Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Bechyně v Havlíčkově Brodě. Žákům 9. ročníku představili a přiblížili studium na této škole. Na prezentaci se podíleli dva bývalí studenti a současná studentka 4. ročníku Daniela Soukupová, která byla žačkou naší školy. Naše „deváťáky“ seznámili s hlavními obory studia, s náplní výuky i následné praxe, popovídali o průběhu celého studia od imatrikulace po maturitní zkoušku, o svých zážitcích z nejrůznějších akcí pořádaných školou i možnostech vyžití mimo školu. Zpestřením byly také soutěžní otázky pro naše žáky, jejíž úspěšní řešitelé obdrželi malé odměny.

Mgr. Jiří Šikl

 

Prezentace SPŠS Havlíčkův Brod pro žáky 9. třídy