Prezentace SPŠS Havlíčkův Brod pro žáky 9. ročníku - 11. 9. 2013

  12.9.2013
Dne 11. září 2013 zavítali do naší školy tři mladí muži ze Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Bechyně v Havlíčkově Brodě, aby žákům 9. ročníku představili a přiblížili studium na této škole.

Dne 11. září 2013 zavítali do naší školy tři mladí muži ze Střední průmyslové školy stavební akademika Stanislava Bechyně v Havlíčkově Brodě, aby žákům 9. ročníku představili a přiblížili studium na této škole.

Bc. Ondřej Vojíř (student VŠ v Brně a budoucí pedagog), Filip Jonáš (letošní maturant a čerstvý absolvent) a Jiří Kazda (bývalý žák naší školy a nyní student 4. r. technického lycea) prezentovali svoji školu vtipnou formou. Naše „deváťáky“ seznámili s hlavními obory studia, s náplní výuky i následné praxe, popovídali o průběhu celého studia od imatrikulace po maturitní zkoušku, o svých zážitcích z nejrůznějších akcí pořádaných školou i možnostech vyžití mimo školu. Zajímavým zpestřením byla též soutěžní otázka pro naše žáky, jejíž úspěšný řešitel obdržel malou odměnu.

Mgr. Dana Kazdová 

Prezentace SPŠS Havlíčkův Brod pro žáky 9. třídy