Preventivní programy 2019

  31.10.2019
Ve čtvrtek 24. 10. 2019 proběhly na naší škole preventivní programy, vedené zástupcem Krajského ředitelství policie kraje Vysočina...

Ve čtvrtek 24. 10. 2019 proběhly v učebnách 1., 3. a 5. ročníku preventivní programy, vedené zástupcem Krajského ředitelství policie kraje Vysočina, nprap. Lubošem Špitálníkem. Pro první a druhý ročník bylo na 9:20 hod. připraveno téma „Bezpečně do školy a na ulici“ o řešení krizových situací, pro třetí a čtvrtý ročník v 10:15 hod. program o bezpečném pohybu na chodníku a na silnici s názvem „Vlastní nebezpečí“ pro chodce i cyklisty a pátý a šestý ročník se v 11:00 hod. dozvěděl spoustu zajímavého o tom, jak se pohybovat „Bezpečně na internetu“. Všechny přednášky se žákům očividně líbily, protože nebýt omezeného času, pokládali by panu nadpraporčíkovi další a další otázky snad do nekonečna.

Mgr. Hana Štědronská