Preventan Cup 2013/2014 - žáků 6. tříd

  16.5.2014
Od září 2013 nadšenci ze šesté třídy se zápalem a vervou pečlivě trénovali přihrávky, rychlý pohyb na hřišti i taktiku hry vybíjená.

Od září 2013 nadšenci ze šesté třídy se zápalem a vervou pečlivě trénovali přihrávky, rychlý pohyb na hřišti i taktiku hry vybíjená. Vynaložená snaha a úsilí byly korunovány v úterý 13. května velkým úspěchem v podobě 3. místa v okresním finále v Havlíčkově Brodě. Děkuji děvčatům za velkou statečnost i prolité slzičky bolesti při nebezpečných pádech, chlapcům za promyšlený systém hry a vzájemné povzbuzování a všem za překonání útrap s proměnlivým deštivo-slunečným počasím. Naši školu vzorně a čestně reprezentovali: Ondra Pecina, Eliška Kučerová, Káťa Černá, Tereza Jarošová, Pavel Soukup, Anežka Stránská, Markéta Málková, Ondra Málek, Sabina Hejlíková, Dominika Balková a David Řezníček.

 Mgr. Monika Chmelařová