Okresní kolo ve vybíjené Preventan Cup 2013

  6.5.2013

Okresní kolo ve vybíjené Preventan Cup 2013 

Přípravu na letošní okresní vybíjenou šestých tříd provázela od počátku smůla. Pavla Špilková a Lucka Matulová nemohly bohužel jet z důvodu zranění, Michal Hocke onemocněl den před turnajem, a tak jsme ve čtvrtek 2. května odjížděli do Havlíčkova Brodu značně oslabeni. Přímo na hřišti za Wolkerovou školou se zranila i Denisa Novotná, tudíž jsme museli žádat zúčastněné týmy o podporu a půjčení dvou hráčů. Za podpory solidárních chlapců ze Ždírce jsme tři zápasy vyhráli, dva prohráli a umístili se na pěkném třetím místě.
Nepříznivé počasí s mlhou, mrholením a sluníčkem schovaným za mraky smolnou atmosféru letošního Preventan Cupu ještě jen podpořilo.
Školu reprezentovalo těchto osm statečných: Vojta Veselský, Tomáš Popelka, Honza Losenický, Filip Krejčí, Michal Wasserbauer, Filip Janáček, Dominik Lopauer a Patrik Manych.

Všem hráčům děkuji za vzornou reprezentaci naší školy, blahopřeji k bronzové medaili a přeji jim mnoho radosti ze zdravého pohybu na hřišti s míčem v ruce.

Mgr. Monika Chmelařová