Prevence dětských úrazů ve Ždírci nad Doubravou

  14.6.2022
Dne 9. června 2022 se 3. třída zúčastnila pokračování projektu Prevence dětských úrazů ve Ždírci nad Doubravou...

Dne 9. června 2022 se 3. třída zúčastnila pokračování projektu Prevence dětských úrazů ve Ždírci nad Doubravou. Jednalo se o dopolední venkovní akci ve spolupráci s hasiči a Červeným křížem. Děti se pohybovaly po různých stanovištích, kde si vyzkoušely obvazování raněných, resuscitaci, dozvěděly se, jak se chovat při dopravní nehodě a co všechno potřebují jako cyklisté. Hasiči zase žáky seznámili, jak se chovat při požáru a jiném nebezpečí. Dětem se akce moc líbila a určitě si odnáší cenné zkušenosti.

Mgr. Eva Janáčková

březen 29

žáci 4. třídy, Romana Kaderková - zástupce České spořitelny

březen 30

vítězové školního kola, Mgr. Eva Janáčková

duben 4

Sofie Bencová, Lenka Beránková - žákyně 9. třídy, Mgr. Monika Henychová

duben 13

žáci 2. třídy, Mgr. Věra Štouračová

duben 17

žáci 4. a 5. třídy, Mgr. Eva Janáčková, Mgr. Jana Mäki, lektoři Zdravé 5

Spřátelené weby
Česká škola
E-Bezpečí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Testy, dotazníky, procvičování
Moderní vzdělávání nejen ve škole! Pomáháme vzdělávání dětí...
Linka bezpečí
školní hřiště