Prevence dětských úrazů Chotěboř

  14.6.2016
V úterý 14. června 2016 se 3. třída zúčastnila pokračování projektu s názvem „Prevence dětských úrazů na základních školách v Kraji Vysočina“ v Chotěboři.

V úterý 14. června 2016 se 3. třída zúčastnila pokračování  projektu s názvem  „Prevence dětských úrazů na základních školách v Kraji Vysočina“ v Chotěboři. Jednalo se o jednorázovou venkovní akci ve spolupráci s hasiči. Děti si na pěti stanovištích mohly vyzkoušet obvazování raněných, resuscitaci, prověřily si znalosti v oblasti dopravní výchovy, seznámily se s prací hasičů a dozvěděly se, jak se mají zachovat při požáru či jiném nebezpečí. Za pozornost a práci na stanovištích obdržely drobné dárečky, které si s radostí odvezly domů. Dětem se tato akce velmi líbila.

Mgr. Veronika Zlatohlávková