Prevence dětských úrazů

  5.5.2016
Ve středu 4. května 2016 proběhl ve 3. třídě projekt s názvem „Prevence dětských úrazů na základních školách v Kraji Vysočina“ pod vedením paní Ilony Loužecké.

Ve středu 4. května 2016 proběhl ve 3. třídě projekt s názvem  „Prevence dětských úrazů na základních školách v Kraji Vysočina“ pod vedením paní Ilony Loužecké. Součástí projektu byla beseda o úrazech, které  se mohou stát doma, venku, ve škole a při sportu. Děti si s paní Loužeckou vyprávěly o prevenci dětských úrazů a o poskytnutí první pomoci. Nechyběla ani  ukázka masáže srdce na umělé figuríně, kterou si děti  samy prakticky vyzkoušely. V měsíci červnu nás čeká pokračování  v tomto projektu jednorázovou venkovní akcí v Chotěboři, na kterou se velice těšíme. Děti si zde mohou prověřit své znalosti, dovednosti z předešlé besedy, získat nové poznatky i zkušenosti a odvést si z akce krásné zážitky.

 

                                                                                                       Mgr. Veronika Zlatohlávková