Překážkový běh 1. – 3. třídy

  31.1.2017
V úterý 31. ledna 2017 se v naší tělocvičně konal překážkový běh pro 1. – 3. třídu...

V úterý 31. ledna 2017 se v naší tělocvičně konal překážkový běh pro 1. – 3. třídu. Žáci měli ukázat svoje sportovní nadání v kotoulu vpřed, přeskoku přes překážku, přeběhu přes lávku, slalom mezi kužely, přeskoky přes švihadlo nebo ve střelbě míčem na koš. Všichni závodili z plných sil a nejlepší byli odměněni diplomem. V 1. třídě 1. místo získal Otta Kohout, 2. místo Pavel Šrámek a 3. místo Daniela Martinková, ve 2. třídě získal 1. místo Matyáš Martinek, 2. místo Rosemarie Balková a 3. místo Hedvika Kafková a ve 3. třídě 1. místo Roman Brychnáč, 2. místo David Čermák a 3. místo Kristýna Kohoutová. Všem vítězům, ale i ostatním soutěžícím blahopřejeme a máme radost z jejich sportovních výkonů.                  

Mgr. Věra Štouračová