Překážková dráha - 1. - 3. tř.

  1.2.2018
Jako na všech ostatních školách, tak i u nás na ZŠ Krucemburk, se ve středu 31. ledna rozdávalo pololetní vysvědčení...

Jako na všech ostatních školách, tak i u nás na ZŠ Krucemburk, se ve středu 31. ledna rozdávalo pololetní vysvědčení. Když bylo rozdáno, šli si žáci 1. – 3. ročníku užít trochu pohybu do tělocvičny. Tam pro ně byla připravena překážková dráha, na které si děti z každého ročníku změřily mezi sebou síly. Za 3. ročník se umístila na 3. místě Karolína Pejchlová, Jakub Pečenka na 2. místě a na 1. místě Nela Pilařová. Ve 3. ročníku obsadil 3. místo Otto Kohout, 2. místo Lukáš Dohnal a 1. místo získala Daniela Martinková. V 1. ročníku vybojoval 3. místo Petr Šulc, 2. místo Adéla Hamerská a vítězkou se stala Kristýna Pejchlová. Radost vítězů i potlesk jejich spolužáků byly veliké.

Mgr. Hana Štědronská