Přednášky MUDr. M. Weberové - 2013/2014

  22.4.2014
V prvních měsících kalendářního roku proběhl pro naše žáky 9. ročníku cyklus tří dvouhodinových přednášek paní doktorky M. Weberové.

V prvních měsících kalendářního roku proběhl pro naše žáky 9. ročníku cyklus tří dvouhodinových přednášek paní doktorky M. Weberové. MUDr. Weberová pracuje na neonatologickém oddělení havlíčkobrodské nemocnice a její přednášky jsou v naší škole každoročně velmi oblíbené. Probíranou tematikou je psychické a fyzické zrání člověka, sebeúcta, počátek pohlavního života, sexuální život, pohlavní nemoci, početí lidského jedince, porod, význam dobrých partnerských vztahů, správné fungování rodiny. Nasbírané informace žáci využijí nejen ve výuce, ale především ve svém osobním životě.

Paní doktorce velmi děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. D. Kazdová