Výchovně - vzdělávací program o AIDS

  12.6.2013

Výchovně-vzdělávací program o AIDS

Dvě hodiny moudrého ponaučení, ale i zábavy a zdravého lidského humoru zažili deváťáci v pondělí 10. a osmáci v úterý 11. června se skvělým řečníkem a lektorem panem Tomášem Řehákem. Každé jeho slovo dokazuje, že i o tak ožehavém tématu jakým je nebezpečí nakažení virem HIV a smrtelná nemoc AIDS se s mladými lidmi dá mluvit otevřeně, bez skrupulí a zbytečného patosu. Také vtipné výroky o lásce, sexu a partnerské věrnosti mladé posluchače nadchly a velmi zaujaly. Prezentace na interaktivní tabuli s mnoha fotografiemi nemocných obětí AIDS i krátká autentická videa o utrpení umírajících umocnila poutavý výklad ojedinělého rétorika a zanechala v nás hluboký dojem. Mnohokrát děkujeme za společně strávené chvíle a těšíme se na další preventivní besedu „S úctou k životu.“

   Mgr. Monika Chmelařová, Mgr. Dana Kazdová