Právo pro každý den – oblastní kolo Chotěboř

  17.5.2016
V úterý 17. května 2016 se šest nejlepších znalců právní problematiky z osmé třídy zúčastnilo oblastního kola soutěže „Právo pro každý den“, ...

V úterý 17. května 2016 se šest nejlepších znalců právní problematiky z osmé třídy zúčastnilo oblastního kola soutěže „Právo pro každý den“, pořádané Městskou policií Chotěboř. Dvanáct týmů základních škol a chotěbořského gymnázia zodpovědělo záludné teoretické otázky z okruhu rodinného, občanského a trestního práva, poté vyřešilo několik praktických modelových situací a netrpělivě čekalo na verdikt odborné poroty. Naše oba dva týmy prokázaly značně vyrovnané vědomosti a znalosti, dosáhly stejného počtu bodů a vybojovaly krásné třetí místo.
Všem soutěžícím blahopřeji, děkuji za pečlivou přípravu a vzornou reprezentaci naší školy a přeji bezproblémovou aplikaci právního vědomí do praxe.
Školu reprezentovali: Dominika Balková, Magdaléna Kamarádová, Ondřej Pecina, Matěj Vinopal, Martin Matouš a Aleš Křesťan.

                                                                                                          Mgr. Monika Chmelařová