Právo pro každý den 2024

  6.5.2024
V úterý 30. 4. 2024 se tým našich „osmáků“ ve složení Martina Dvořáková, David Hamerský, Pavel Málek a Magdaléna Mikulecká zúčastnil soutěže Právo pro každý den ...

V úterý 30. 4. 2024 se tým našich „osmáků“ ve složení Martina Dvořáková, David Hamerský, Pavel Málek a Magdaléna Mikulecká zúčastnil soutěže Právo pro každý den, kterou pořádalo město Chotěboř. Na soutěž naše žáky několik hodin v rámci výchovy k občanství připravoval manažer prevence kriminality města Chotěboř pan Novotný.

V chotěbořském Junioru změřilo své síly celkem 7 družstev z těchto škol: ZŠ Smetanova Chotěboř, ZŠ Butulova Chotěboř, Gymnázium Chotěboř, ZŠ a MŠ Vilémov, ZŠ a MŠ Maleč, ZŠ Krucemburk a ZŠ a MŠ Ždírec nad Doubravou. Soutěž byla velmi vyrovnaná. Naši žáci obsadili konečné 5. místo.

Mgr. Michaela Šinkorová