Právo pro každý den - 2014

  7.5.2014
I v letošním školním roce se žáci osmého ročníku opět pečlivě připravovali v rámci hodin výchovy k občanství na soutěž z oblasti občanského, rodinného, ústavního a trestního práva „Právo pro každý den“.

I v letošním školním roce se žáci osmého ročníku opět pečlivě připravovali v rámci hodin výchovy k občanství na soutěž z oblasti občanského, rodinného, ústavního a trestního práva „Právo pro každý den“, kterou organizuje Městská policie Chotěboř pod vedením manažera prevence kriminality Mgr. Jiřího Novotného. Ze školního kola 16. dubna postoupilo osm nejlepších soutěžících do oblastního kola v Chotěboři, které se konalo pod záštitou paní starostky Elišky Pavlíkové dne 6. května. Naši školu reprezentovaly v růžových barvách dva čtyřčlenné týmy ve složení: Kryštof Balek, Lukáš Doležal, Kristýna Rubková, Daniela Strašilová a Andrea Kazdová, Jaroslav Kasal, Dan Myška, Adéla Veselská.

Děkuji všem žákům za přípravu na soutěž a za reprezentaci naší školy.

Mgr. Monika Chmelařová

 

Právo pro každý den Právo pro každý den