Právo pro každý den 2012

  14.5.2012
Posílit právní vědomí teenagerů se rozhodla Městská policie v Chotěboři a pod vedením Mgr. Jiřího Novotného zorganizovala proškolení žáků osmých ročníků základních škol a chotěbořského gymnázia.

Akce: Právo pro každý den

Organizátor: Městská policie Chotěboř
Termín: březen – květen 2012
Věková kategorie: 8. třída

Posílit právní vědomí teenagerů se rozhodla Městská policie v Chotěboři a pod vedením Mgr. Jiřího Novotného zorganizovala proškolení žáků osmých ročníků základních škol a chotěbořského gymnázia. Školení bylo zakončeno soutěžním březnovým školním kolem a dva nejúspěšnější čtyřčlenné týmy postoupily do okrskového kola, které se konalo v pátek 11. května v klubu Junior v Chotěboři. V konkurenci dvanácti družstev se jeden náš modrý tým umístil na skvělém třetím místě a druhá skupina skončila na pěkném devátém místě. Bronz a zajímavé věcné ceny, které soutěžícím předala paní starostka, vybojovali Vojtěch Hudec, Gabriel Gloza, Kateřina Špilková a Kateřina Kohoutová.
Všem zúčastněným děkuji za vzornou reprezentaci naší školy a blahopřeji k umístění a těším se na další spolupráci s Městskou policií Chotěboř v příštím školním roce.

Mgr. Monika Chmelařová
 

Právo pro každý den - okrskové kolo Chotěboř 11. 5. 2012