PRÁVO PRO KAŽDÝ DEN

  20.5.2019
Šestnáctého května se žáci 8. ročníku vypravili do chotěbořského Junioru, kde změřili své síly se svými vrstevníky v oblasti práva. Sešlo se zde 12 družstev ze šesti škol...

Šestnáctého května se žáci 8. ročníku vypravili do chotěbořského Junioru, kde změřili své síly se svými vrstevníky v oblasti práva. Sešlo se zde 12 družstev ze šesti škol: ZŠ Vilémov, ZŠ a MŠ Maleč, ZŠ Buttulova, ZŠ Smetanova, Gymnázium Chotěboř a my. V konečném součtu jsme se nakonec umístili na 9. a 12. místě. Jelikož tato akce probíhala pod patronací Kraje Vysočina, města Chotěboř i Junioru, dostali žáci i na těchto místech velmi pěkné ceny (podložky pod myš, kapesní svítilny, lahve na pití a cestovní ručníky).
Tato akce byla vyvrcholením přednášek Mgr. Jiřího Novotného (ředitel MP a manažer prevence kriminality města Chotěboř) na naší škole.

Mgr. Michaela Šinkorová