Přátelské utkání ve florbale - 6. 11. 2008

  10.11.2008

Přátelské utkání ve florbale - 6. 11. 2008

Ve čtvrtek 6. listopadu sehráli chlapci 6. – 9. tříd přátelské utkání ve florbale se ZŠ Ždírec nad Doubravou.
V úvodu zápasu naši chlapci vedli 2:0, ale soupeř otočil na 9:5. Našim hráčům se ještě podařilo vyrovnat na 9:9, ale potom chlapci ze Ždírce začali naše kluky ve všech směrech převyšovat. Byli jsme pomalejší, nedůrazní, vázla rozehrávka. Poločas skončil 17:10 pro hráče ze Ždírce.
Ve druhém poločase se obraz hry vůbec nezměnil a skóre narůstalo. Zastavilo se na konečných 34:20 pro žáky ze Ždírce.
Branky stříleli: Procházka Martin – 3, Procházka Marek – 3, Martinovský Vojtěch – 3, Petřík Tomáš – 3, Janáček Jiří – 2, Procházka Jan – 2, Vanča Tomáš – 2, Janáček Pavel – 1, Machovec Libor – 1.
Na reprezentaci se podíleli: Janáček Pavel, Martinovský Vojtěch, Holas Zdeněk, Vanča Tomáš, Machovec Libor, Procházka Jan, Černý Ondřej, Janáček Jiří, Petřík Tomáš, Procházka Martin a Procházka Marek.
Děkujeme chlapcům za reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl