Přátelské utkání ve florbalu žáků 8. a 9. tříd

  7.3.2008

Přátelské utkání ve florbalu žáků 8. a 9. tříd

Ve středu 5. 3. 2008 sehráli chlapci 8. a 9. tříd přátelské utkání ve florbalu se žáky ZŠ Ždírec nad Doubravou a vyhráli 33 : 14.
Zápas byl od prvního hvizdu v režii našich hráčů. V 5. minutě jsme vedli 5 : 1 a skóre se stále navyšovalo. Naši chlapci hráli velmi dobře, disciplinovaně a hlavně se jim dařilo střelecky. Svého soupeře předčili po všech stránkách. Některé kombinace byly velmi pěkné, takže se bylo na co dívat. Poločas skončil 18 : 6.
Do druhého poločasu nastoupili naši chlapci trochu zakřiknutě a soupeři se podařilo hned v úvodu vstřelit dvě rychlé branky. Po pěti minutách se chlapci otřepali a zase nastal z jejich strany bezchybný výkon, který vycházel od výborně chytajícího brankáře Tomáše Křesťana. Skóre opět narůstalo a zastavilo se na konci utkání ve prospěch našich chlapců 33 : 14.
Všem našim žákům patří poděkování za reprezentaci školy, za disciplinovanost a herní projev.
Na reprezentaci se podíleli : Tomáš Křesťan, Zdeněk Křesťan, Pavel Sodomka, Jakub Hřebíček, Jan Dymáček, Lukáš Hájek a Michal Dymáček.

 Mgr. Jiří Šikl