Přátelské utkání ve florbalu 30. 11. 2015

  1.12.2015
V pondělí sehráli naši chlapci a děvčata přátelské utkání ve florbalu se ZŠ Ždírec nad Doubravou.

V pondělí sehráli naši chlapci a děvčata přátelské utkání ve florbalu se ZŠ Ždírec nad Doubravou.  Utkání se hrálo v tělocvičně ve Ždírci. Začátek zápasu nám vůbec nevyšel a po hrubých chybách skóre soupeře narůstalo. Kluci nebyli schopni reagovat na jednoduchý, ale účinný systém, kterým se žáci ze Ždírce prosazovali. První poločas jsme prohráli 13:6. Ve druhém poločase nastal velký obrat v naší hře. Chlapci začali plnit zadané pokyny, přestali hrát bezhlavě a na hře to bylo znát. Soupeře jsme jasně přehrávali kolektivním pojetím  a bojovností. Nedařila se pouze střelba. Utkání jsme prohráli 20:17, ale za předvedený výkon ve druhém poločasu si všichni zaslouží pochvalu.
Školu reprezentovali: Ondřej Pecina, Lukáš Podroužek, David Řezníček, Eliška Kučerová (8. třída), Filip Janáček, Filip Krejčí, Jan Losenický, Patrik Manych, Tomáš Popelka, Michal Wasserbauer a Denisa Novotná (9. třída).

Mgr. Jiří Šikl