Přátelské utkání ve florbalu

  7.1.2008

Přátelské utkání ve florbalu se ZŠ Ždírec nad Doubravou

Ve středu 12. prosince se chlapci 8. a 9. tříd utkali ve florbalu se ZŠ Ždírec nad Doubravou. Do utkání nastoupili nejlepší žáci obou škol a na utkání to bylo znát. Hra byla velmi vyrovnaná. Naši chlapci vedli 2:1, 4:2, ale soupeři se vždy podařilo vyrovnat. Po prvním poločase vedli naši chlapci 9:8.
Do druhého poločasu vlétli lépe kluci ze Ždírce a strhli vedení na svoji stranu v poměru 11:9. Když se nám podařilo snížit na rozdíl jediné branky, vždy nám soupeř dal branku na rozdíl dvou gólů. To bylo až do stavu 14:12 pro Ždírec. V tuto chvíli naši chlapci zabrali a postupně se začali prosazovat i střelecky. Během 10 minut vedli 18:15 a do konce zápasu si vítězství pohlídali. Konečné skóre bylo 19:16 pro naše chlapce.
Na reprezentaci se podíleli: Tomáš Křesťan, Ondřej Černý, Pavel Sodomka, Zdeněk Křesťan, Jakub Hřebíček, Jan Dymáček, Michal Dymáček, Jiří Janáček a Marek Procházka.

Mgr. Jiří Šikl