Přátelské utkání ve florbale - 9. 11. 2010 Ždírec nad Doubravou

  10.11.2010

Přátelské utkání ve florbale 9. 11. 2010

V úterý sehráli chlapci 6. a 7. třídy přátelské utkání ve florbale se stejně starými žáky ze ZŠ Ždírec nad Doubravou.
Hned od začátku šli kluci do zápasu s velkou vervou. Dobře si přihrávali, kombinovali, běhali a tyto aspekty se projevovaly v celé naší hře. Sestava byla určena tak, aby spolu hráli zkušenější sedmáci a méně ostřílení šesťáci. Od první minuty jsme dokazovali svému soupeři, že chceme zvítězit. Postupem času jsme zvyšovali svůj náskok, což kluky uklidnilo a mohli se soustředit na svoji hru. První poločas jsme vyhráli 15:7.
Ve druhém poločasu jsme nepochopitelně zaspali začátek a soupeř snížil na rozdíl pěti branek (15:10). Byla to pouze chvilková záležitost. Chlapci znovu zpřesnili hru a skóre jsme opět zvýšili. To se zastavilo na konečných 28:18 v náš prospěch.
Branky stříleli: Vojtěch Hudec – 7, František Holcman – 6, Patrik Kubík – 4, Gabriel Gloza – 3, Martin Strašil – 2, Miloš Losenický – 2, Pavel Švanda – 1, Filip Nepovím – 1, Jakub Pátek – 1, Tomáš Hocke – 1.
Školu reprezentovali:
Brankář: Lukáš Pečenka
Obránci: Gabriel Gloza, Vojtěch Hudec, Martin Strašil, Jan Čermák
Záložníci: František Holcman, Jakub Pátek, Filip Nepovím, Tomáš Hocke
Útočníci: Pavel Švanda, Jan Soukup, Miloš Losenický, Patrik Kubík
Děkujeme všem chlapcům za předvedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl