Přátelské utkání ve florbalu 3. 4. 2014

  7.4.2014
Ve čtvrtek 3. dubna sehráli chlapci osmé až deváté třídy přátelské utkání ve florbalu se stejně starým výběrem ZŠ Žďírec nad Doubravou.

Ve čtvrtek 3. dubna sehráli chlapci osmé až deváté třídy přátelské utkání ve florbalu se stejně starým výběrem ZŠ Žďírec nad Doubravou. Byla to jakási rozlučka našich deváťáků s jejich dlouholetou a velmi dobrou reprezentací naší školy.

Hned od začátku zápasu vzali naši kluci taktovku do svých rukou a na hře to bylo znát. Dobře kombinovali, běhali a soupeři toho vlastně moc nedovolili. V průběhu prvního poločasu jsme vedli i o 12 branek. Poločas nakonec skončil 20:11 v náš prospěch.

Druhý poločas se odvíjel ve stejném duchu a chlapci si neustále udržovali minimálně desetibrankový náskok. Stále se jim hra dařila a po taktické i fyzické stránce zápas zvládli s přehledem. Konečný výsledek se zastavil na čísle 31:20.

Branky stříleli: Miloš Losenický – 7, Filip Dymáček – 6, Patrik Kubík – 5, Jiří Veselský – 4, Tomáš Hocke – 3, Dominik Krejčí – 3, Libor Mrštík – 2 a Jan Soukup - 1 .

Školu reprezentovali: Dominik Krejčí, Filip Dymáček, Jiří Veselský, Libor Mrštík (8. třída), Miloš Losenický, Patrik Kubík, Tomáš Hocke, Jan Soukup, Lukáš Pečenka a Jan Čermák (9. třída).

Děkujeme všem chlapcům za předvedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl