Přátelské utkání ve florbale dívek

  27.3.2008

Přátelské utkání ve florbale dívek

Dne 26. 3. 2008 proběhlo přátelské utkání ve florbale dívek mezi ZŠ Ždírec nad Doubravou a ZŠ Krucemburk. Utkání se uskutečnilo v tělocvičně ZŠ Ždírec . Tohoto utkání se zúčastnila děvčata 2. stupně. Soupeř vynikal rychlou hrou a přesnou střelbou na branku, což se promítlo při konečném skóre 21:9 pro děvčata ze Ždírce nad Doubravou. Naše děvčata bojovala, ale zaostávala hlavně v přihrávkách a střelbě na branku.
Utkání se zúčastnila: Denisa Dymáčková, Hana Holasová, Ester Straková, Veronika Zvolánková, Monika Čejková, Monika Horáková, Eva Křesťanová, Ivana Tichá, Martina Vančová, Lenka Novotná, Veronika Švandová, Iveta Josková, Iveta Janáčková, Anežka Kavalírová.
Všem děvčatům děkujeme za snahu a vzornou reprezentaci naší školy.

Ing. Ivana Tomková