Přátelské utkání ve florbalu 1. 11. 2011

  2.11.2011

Přátelské utkání ve florbalu chlapců 6. a 7. tříd

V úterý 1. listopadu 2011 sehráli chlapci 6. a 7. třídy přátelské utkání ve florbalu se stejně starými žáky ze ZŠ Ždírec nad Doubravou.
Sestava byla určena tak, aby spolu hráli zkušenější sedmáci a méně ostřílení šesťáci. Od první minuty byl zápas velmi vyrovnaný a dlouho nerozhodný. Od stavu 4:4 se naši kluci začali více osmělovat na větším hřišti, pochopili jeho výhody a začali se prosazovat i střelecky. To se projevilo na skóre po prvním poločasu, který jsme vyhráli 12:8.
Ve druhém poločasu jsme pokračovali v našem kolektivním výkonu a neustále si udržovali solidní náskok. Do hry se tak mohli zapojit všichni hráči našeho týmu. Konečný výsledek vyzněl pro naše kluky v poměru 22:15.
Branky stříleli: Patrik Kubík – 9, Miloš Losenický – 2, Tomáš Hocke – 2, Libor Mrštík – 2, Aleš Kadlec – 2, Jan Soukup – 2, Dominik Krejčí – 2 a Jiří Veselský – 1
Školu reprezentovali:
Brankář: Lukáš Pečenka
Obránci: Patrik Kubík, Libor Mrštík, Tomáš Hocke
Záložníci: Miloš Losenický, Filip Dymáček, Jiří Veselský
Útočníci: Jan Soukup, Aleš Kadlec, Dominik Krejčí, Václav Daněk
Děkujeme všem chlapcům za předvedený výkon a vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl