Přátelské utkání ve florbale - chlapci 1. st.

  22.2.2010

Přátelské utkání ve florbale se ZŠ Ždírec n/D - chlapci 1. st.

V úterý 16. února sehráli chlapci prvního stupně přátelské utkání ve florbalu s žáky ze ZŠ Ždírce nad Doubravou.
Již od začátku hry byla vidět na obou stranách chuť zápas vyhrát. První poločas se hrál ve velmi vysokém tempu. První gól zápasu vstřelili kluci z naší školy. V prvním poločase jsme soupeři dovolili 3x vést o 2 branky. Naši kluci na to však dokázali vždy odpovědět, a tak se skóre dost často měnilo. První poločas byl velmi vyrovnaný a skóre 12:10 pro naše chlapce to jen dokazuje.
Do druhého poločasu jsme šli velmi dobře, nicméně se dlouho nikomu nedařilo vstřelit branku. Ovšem od doby, kdy jsme vstřelili 2 góly, byl na hřišti už jen jeden tým. Šlo to poznat nejen ze hry, ale i několikrát jsem slyšel „Krucemburk do toho“, což fandili kluci, kteří se jeli podívat. Skóre velmi rychle narůstalo na naší straně a mohl jsem více do hry zapojit ostatní kluky. I přesto jsme ve druhém poločase inkasovali pouze 2 branky! Nakonec se skóre zastavilo na úctyhodných 23 brankách pro náš tým a 12 pro domácí chlapce.
Musím přiznat, že máme velmi velikou základnu a cca 9 kluků ze Ždírce jsme v prvním poločase dost unavili. Ale naši chlapci velmi dobře bránili a několik dobrých střel nám vychytal vynikajícími zákroky gólman. Kluci si několikrát obranu soupeře rozebrali a zakončovali do prázdné brány. Bylo to poprvé, kdy jsme zápas vyhráli na soupeřově hřišti.
Branky stříleli: Patrik KUBÍK (12), Miloš LOSENICKÝ (6), Filip JANÁČEK (2),
Libor MRŠTÍK (2), Jan LOSENICKÝ (1)
Do zápasu byli nasazeni:
Brankář: Lukáš PEČENKA
Obránci: Jakub CISÁRIK, Jan ČERMÁK, Tomáš HOCKE, Libor MRŠTÍK, Jan SOUKUP
Záložníci: Jiří KASAL, Jan LOSENICKÝ, Kryštof MATULA, Tomáš POPELKA
Útočníci: Filip JANÁČEK, Patrik KUBÍK, Miloš LOSENICKÝ

Klukům děkuji za krásnou hru a budu se těšit na příští zápas.

Štěpán Zrzavý (trenér)

přátelské utkání ve florbale se ZŠ Ždírec n/D - chlapci 1. st.  přátelské utkání ve florbale se ZŠ Ždírec n/D - chlapci 1. st.