Přátelské utkání ve florbale - 7. 12. 2010 Ždírec nad Doubravou

  14.12.2010

Přátelské utkání ve florbale se ZŠ Ždírec na Doubravou

V úterý 7. prosince 2010 sehráli chlapci I. stupně přátelský zápas se Ždírcem nad Doubravou. Úvod zápasu jsme zaspali a 5 gólový rozdíl se držel až do stavu 13:8, kdy jsme si dali pauzu a soupeř udeřil dalšími brankami. Více branek jsme v prvním poločase nenastříleli. Na druhý poločas jsme vystřídali brankáře. Za druhý poločas bych chtěl kluky pochválit, že nesložili zbraně a drali se o každý míček. Skóre se nakonec zastavilo na 42:19 pro domáci tým a tím nám vrátili porážku z loňského roku. Soupeřům gratulujeme. Vyhrálo družstvo, které se lépe pohybovalo po hřišti, lépe střílelo a důrazněji bránilo – vítězství je zasloužené. Už nyní se těšíme na další zápas v naši tělocvičně.
Reprezentovali: Balek Kryštof, Cisárik Jakub, Daněk Václav, Janáček Filip, Krejčí Dominik, Krejčí Filip, Losenický Jan, Mrštík Libor, Popelka Tomáš, Strašil Michal, Veselský Jiří
Góly stříleli:
Cisárik Jakub – 1, Daněk Václav – 2, Janáček Filip – 1, Krejčí Dominik – 3, Krejčí Filip – 1, Mrštík Libor – 5, Veselský Jiří – 6

Štěpán Zrzavý