Přátelské utkání ve florbalu - 17. 4. 2013

  19.4.2013

Přátelské utkání ve florbalu 17. 4. 2013 

Ve středu sehráli chlapci sedmé až deváté třídy přátelské utkání ve florbalu se stejně starým výběrem ZŠ Žďírec nad Doubravou. Byla to jakási rozlučka našich deváťáků s jejich dlouholetou a velmi dobrou reprezentací naší školy.

Hned od začátku zápasu bylo zřejmé, že utkání bude velmi vyrovnané, protože kluci se navzájem velice dobře znají. Ve vedení se střídala obě mužstva, ale ke konci poločasu jsme svému soupeři odskočili na 4 branky a vyhráli jej 14:10.

Druhý poločas jsme nezačali vůbec dobře a soupeř snížil na rozdíl jedné branky. Po upřesnění taktiky a změny sestavy jsme se opět dostali do slibného vedení, které jsme udrželi až do konce zápasu. Nakonec jsme zvítězili 25:20.

Branky stříleli: Gabriel Gloza – 9, Patrik Kubík – 5, Vojtěch Hudec – 4, Jakub Pátek – 3, Miloš Losenický – 3, Libor Mrštík – 1.

Školu reprezentovali: Gabriel Gloza, Vojtěch Hudec, Jakub Pátek, František Holcman, Filip Nepovím (9. třída), Lukáš Pečenka, Jan Čermák, Miloš Losenický, Patrik Kubík, Jan Soukup, Tomáš Hocke (8. třída), a Libor Mrštík (7. třída).

Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl