Přátelské utkání chůapců ve florbale

  26.11.2008

Přátelské utkání ve florbale - 25. 11. 2008

V úterý sehráli chlapci 6. – 9. tříd přátelské utkání ve florbale s chlapci ze ZŠ Ždírec nad Doubravou. Utkání bylo poslední přípravou před okrskovým kolem.
V prvním poločase byli žáci naší školy vyrovnaným soupeřem. Dobře běhali, nahrávali si a úspěšně zakončovali své šance. Ale i soupeř hrál velmi dobře a našim chlapcům nedal nic zadarmo. Poločas jsme prohráli 9:6. Do druhého poločasu jsme nastoupili se snahou vyrovnat. Ale opak byl pravdou, protože začátek nám vůbec nevyšel a soupeř utekl až na rozdíl deseti gólů. Nedařila se mezihra, nešli nahrávky a projevila se také nezkušenost našich žáčků ze 6. třídy. Náznak nastal až deset minut před koncem, kdy soupeř viditelně polevil a dovolil nám snížit na konečných 30:17.
I přes prohru zasluhují mladí kluci ze 6. a 7. třídy pochvalu, protože ukázali, že jejich hra bude do budoucnosti velkým přínosem. Žáci 8. a 9. tříd nepředvedli to, co je v jejich silách.
Na reprezentaci se podíleli: Novotný Jan, Pecina Jan, Martinovský Vojtěch, Vavroušek Martin, Janáček Pavel, Jaroš Pavel (žáci 6. třídy), Vanča Tomáš, Holas Zdeněk (žáci 7. třídy), Machovec Libor (8. třída), Petřík Tomáš, Procházka Martin a Janáček Jiří (9. třída).
Branky: Janáček J. – 4, Procházka M. – 4, Martinovský V. – 3, Vanča T. – 2, Petřík T. – 2, Machovec L. – 1, Jaroš P. - 1
Všem chlapcům patří poděkování za reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl