Přátelské florbalové utkání

  27.4.2016
V pondělí 26. dubna 2016 sehráli žáci 8. a 9. třídy přátelské utkání ve florbalu s žáky ZŠ Žďírec nad Doubravou...

V pondělí 26. dubna 2016 sehráli žáci 8. a 9. třídy přátelské utkání ve florbalu s žáky ZŠ Žďírec nad Doubravou. Zápas byl v prvním poločasu vyrovnaný a skončil našim vítězstvím 8:6. V druhém poločasu se projevila naše velmi dobrá fyzická kondice a svého soupeře jsme jasně přehráli i po herní stránce. Konečný výsledek byl 27:9. Tento zápas byl pro žáky 9. třídy posledním, a proto jim chci poděkovat za celé období vzorné reprezentace naší školy.
Branky stříleli: 5 - Michal Wasserbauer, Pavel Soukup, 3 - Ondřej Pecina, Tomáš Popelka, 2 – Jan Losenický, Aleš Křesťan, Lukáš Podroužek, Ondřej Pelikán, Eliška Kučerová, 1 – Denisa Novotná.
Školu reprezentovali: Eliška Kučerová, Aleš Křesťan, Ondřej Pelikán, Ondřej Pecina, Lukáš Podroužek, Pavel Soukup (všichni 8. třída), Denisa Novotná, Tomáš Popelka, Jan Losenický, Filip Janáček a Michal Wasserbauer (všichni 9. třída).
Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jiří Šikl