Poznej vysočinu - regionální kolo 2012

  13.2.2012
V druhém únorovém týdnu proběhlo na naší škole regionální kolo soutěže „Poznej Vysočinu“. Letos se koná již 3. ročník této soutěže, kterou každoročně vyhlašuje Krajský úřad Kraje Vysočina.

V druhém únorovém týdnu proběhlo na naší škole regionální kolo soutěže „Poznej Vysočinu“. Letos se koná již 3. ročník této soutěže, kterou každoročně vyhlašuje Krajský úřad Kraje Vysočina. Cílem soutěže je motivovat děti k poznávání krás, bohatství a hodnot, které nám náš kraj nabízí. Všichni žáci 2. stupně řešili zajímavé úlohy z oblasti historie, kultury, místopisu či známých osobností spojených s naším krajem. Výsledky prací hlavně starších žáků byly mnohdy velmi vyrovnané. V krajském kole, které se bude konat v Jihlavě

23. března 2012, mohou každou školu reprezentovat jen 2 žáci – nejúspěšnější dívka a nejúspěšnější chlapec. Těmi se tento rok stali žáci 9. ročníku – Petra Adámková Aleš Sobotka.

Přejeme jim hodně štěstí a úspěchů v dalším kole soutěže.

Mgr. Dana Kazdová