Poznej Vysočinu - krajske kolo 2014

  24.3.2014
První jarní den – 21. 3. 2014 – se v našem krajském městě Jihlavě uskutečnil již pátý ročník krajského kola vědomostní soutěže „Poznej Vysočinu“.

První jarní den – 21. 3. 2014 – se v našem krajském městě Jihlavě uskutečnil již pátý ročník krajského kola vědomostní soutěže „Poznej Vysočinu“. Soutěž je každoročně určena pro žáky základních škol a každou školu mohou reprezentovat 2 nejlepší řešitelé školního kola. Naši základní školu reprezentovala žákyně 9. ročníku Martina Harvánková a žák 8. ročníku Filip Dymáček. V silné konkurenci 157 soutěžících se našim zástupcům letos bohužel nepodařilo prorazit mezi čtyřicet nejlepších, přesto nám slunný den přinesl mnoho pěkných zážitků a obohatil všechny o nové poznatky a novinky v našem kraji. Martině a Filipovi patří poděkování za reprezentaci školy.

Mgr. Dana Kazdová
 

Poznej Vysočinu - krajské kolo soutěže